slide
Hizmetlerimiz
Panasonic Televizyon Tamiri
Panasonic Televizyon Tamiri

PANASONİC TELEVİZYON TAMİRİ

PANASONIC ASKI APARATI,PANASONIC KUMANDA,PANASONIC SEHPA AYAGI 

SIVI TEMAS PANEL-LCD-LED-PLAZMA  ONARIM VE YEDEK MALZEME

ANAKART TAMİRİ POWER BOARD TAMİRİ PLAZMA Y SUZ ZSUZ TAMİR VE SATIŞI YAPMAKTAYIZ LCD VE LED TV LERİNİZİ EVDEN ALIYORUZ GARANTİLİ ONARIMI YAPIYORUZ UYGUN FİYAT GARANTİSİ 20 YILLIK TECRÜBE HIZLI SERVİS OLANAGI İLE ADA ELEKTRONİK LCD LED PLAZMA YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ VARDIR SİZ ARAYIN BİZ YARDIMCI OLALIM 7/24 WHAT SAPP ULAŞABİLİRSİNİZ HER TÜRLÜ TV LED LCD PLAZMA TELEVİZYONLARINIZ 1 YIL GARANTİLİ ONARIMI YAPIYORUZ ORJİNAL KUMANDA ÇEŞİTLERİMİZ BULUNMAKTADIR LCD LED PLAZMA TELEVİZYONLARINIZIN ONARIMI VE KART DEGİŞİMİ YAPILIR KIRIK EKRAN TV LERINIZIN PANEL DEGİŞMİNİ YAPMAKTAYIZ EKRANDA SIVI TEMASI ÇİZGİ OLAN LCD VE LED TELEVİZYONLARINIZIN TAMIRI VE ONARIMINI YAPMAKTAYIZ 20 YILLIK TECRÜBE UYGUN FİYAT HIZLI SERVİS ADA ELEKTRONİK ENDEGRE,DEGİŞMİ YAPILMAKTADIR TV LED LCD PLAZMA TV LERINIZIN İŞLEMÇİ DEGİMİ YAPILIR.TV LERİNİZ LCD LED PLAZMA DUVARA MONTAJI YAPILIR.GARANTİLİ HİZMET LCD LED PLAZMA TV LERİNİZ ONARIMI VE KART DEGİŞİMİ 1 YIL GARANTILI YAPILMAKTADIR.

MAİN BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

POWER BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

T-CON BOARD-ONARIMI    VE  DEGİŞİMİ

SEHPA AYAGI VE ORJINAL KUMANDA

DUVAR MONTAJ VE ASKI APARATI 

OPTİK KABLO HDMİ KABLO 

20 YILLIK TECRÜBE VE %100 ORJINAL MALZEME GARANTİSİ 

%100 MEMNUNİYET VE GARANTİLİ HİZMET

     Panasonic Lcd, Led, Plazma Tv Tamiri, firmamız sektörde bir çok markanın tv tamirini yaptığı gibi Panasonic marka tvlerinde tüm modellerinin tamir ve onarımını meselesiz bir şekilde yapmaktadır. Ada Elektronik olarak senelerin vermiş olduğu bilgi, birikim ile faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimizden isteği, “aletlerinizi ehil olmayan kişi yada müesseselere vermemenizdir.

     Panasonic marka televizyon arızalarınızda firmamızı arayabilir, profesyonel teknik servis ekibimizden ve hizmetlerimizden siz de faydalanabilirisiniz. Bizler bir telefon açmanız kafidir.

     Panasonic led televizyonları tamir, bakım, onarımı için bölgeler Etimesgut- Eryaman Bölgesidir.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113