slide
Hizmetlerimiz
Samsung Televizyon Tamiri
Samsung Televizyon Tamiri

SAMSUNG TELEVİZYON TAMİRİ

EPROM YAZILIM ENTEGRE-DEGİŞİM VE ONARIM.

PANEL FRONT DEGİŞİMİ,ANAKART TAMİRİ,SAMSUNG LCD LED TV LERİNİZİN ANAKART ONARIMINI YAPMAKTAYIZ POWER BOARD ONARIMINI YAPMAKTAYIZ SIVI TEMAS ÇİZGİ Lİ PANEL TAMİRİNİ YAPMAKTAYIZ GARANTİLİ HİZMET UYGUN FİYAT ADA ELEKTRONİK ANAKART İŞLEMÇİ DEGİŞİMİ ANAKART EMROM YAZIM ENDEGRE DEGİŞİMİ YAPILMAKDADIR 20 YILLIK DECRÜBE İLE HİZMET VERMEKTEYİZ ERYAMAN TV TAMİRİ ERYAMAN TV SERVİSİ ADA ELEKTRONİK PANEL DEGİŞİMİ ANAKART DEGİŞMİ MAİN BOARD POWER BOARD TCON Y SUZ Z SUZ DEGİŞİMİ VE PARÇA SATIŞI YAPMAKTAYIZ EN KISA SÜREDE LCD LED VE PLAZMA TV LERİNİZİN TAMİRİNİ OANARIMINI YAPMAKTAYIZ İSTEGE GÖRE KART DEGİŞMİ VE 1 YIL GARANTİLİ YAPMAKTAYIZ EVE SERVİS İMKANI UYGUN FİYAT GARANTİSİ ERYAMAN TV TAMİRCİSİ SAMSUNG LCD LED PLAZMA TV ONARIMI VE BAKIMI YAPILMAKTADIR DUVARA MONTAJ VE ORJİNAL KUMANDA SATIŞIMIZ VARDIR.HDMİ KABLO VE SES SİSTEMİ İÇİN OPTİK KABLO SATIŞIMIZ VARDIR GARANTİLİ HİZMET ERYAMANDA ERYAMAN TV TAMİRİ,ERYAMAN TV SERVİSİ,HER TÜLÜ SORUNUZA CEVAP 7/24 WHAT SAPP HİZMET 0532 592 41 13 ULAŞABİLİRSİNİZ.

SIVI TEMAS PANEL-LCD-LED ONARIM VE YEDEK MALZEME

MAİN BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

POWER BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

T-CON BOARD-ONARIMI    VE  DEGİŞİMİ

SEHPA AYAGI VE ORJINAL KUMANDA

DUVAR MONTAJ VE ASKI APARATI 

OPTİK KABLO HDMİ KABLO 

%100 MEMNUNİYET VE GARANTİLİ HİZMET

·         Müşterilerimize her şartta çağdaş hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

·        Samsung Müşterilerimizin uygun ücret, cazip ödeme olanaklarıyla cebini de düşünmekteyiz.

·         Beklenti ve ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde tahlil edip mükemmel hizmet veriyoruz.

·         Samsung Teknik personelimiz eğitim sahibi, sertifikalı ve alanında deneyimli fertlerdir.

·         Samsung özel servisimiz donanımlı geniş araç filosu ile senelerin kazandırdığı deneyim ve başarıyı bütünleştirerek, gerçekleştirilen bütün hizmetlerde garanti sağlamaktadır.

·         Bütün yedek parça ve aksesuarlarımız özgün olup stoklarımızda yeterli düzeyde bulunmaktadır ve garantilidir.

·         Müşterilerimizin acil vaziyetlerinde da yanında olmak yerine her daim nöbetçi servis personellerimize erişebilirsiniz.

·         Bizim için ehemmiyetli olan yalnızca hizmet vermenin dışında Arçerlik kullanıcılarına bilgi aktarmaktır. Bu sebeple aletleriniz ile ilgili teknik destek almak için bizlere gün içerisinde istediğiniz saat diliminde erişebilir, merak ettiğiniz konularda suallerinizi iletebilirsiniz.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113