slide
Hizmetlerimiz
LCD,LED,PLAZMA TELEVİZYON TAMİR,BAKIM
LCD,LED,PLAZMA TELEVİZYON TAMİR,BAKIM

     ERYAMAN BÖLGESİ VE DİGER SEMTLER HIZLI SERVİS VERMEKTEYİZ HER TÜRLÜ TV TAMİRİ GARANTİLİ TAMİR ETMEKTEYİZ.LED TV LERİNİZİN LED DEGİŞİMİ LED BAR DEGİŞİMİ ANAKART DEGİŞMİ VE TAMİRİ YAPILMAKTADIR PLAZMA TV LERİNİZ GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE ONARIMINI YAPMAKTAYIZ TÜM MARKA TV LERİNİZ GARANTİLİ ONARIMI YAPMAKTAYIZ.LCD LED TV LERİNİZDE Kİ PİKSEL VE YUKARDAN AŞŞAGI OLAN ÇİZGİLER TAMİR ETMEKTEYİZ ORJİNAL LCD VE LED KUMANDA SATIŞIMIZ VARDIR.SMART TV AKILLI KUMANDA SATIŞIMIZ VARDIR.HER TÜRLÜ KONUDA YARDIMCI OLURUZ.EVE SERVİS HİZMETİMİZ VARDIR ADA ELEKTRONİK LCD TELEVİZYONLARINIZIN FROLASAN DEGİŞİMİ YAPMAKTAYIZ KART ONARIM YAPMAKTAYIZ

     ANAKART VE DİGER KARTLARIN SATIŞINI YAPMAKTAYIZ SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN BURADAYIZ ADA ELEKTRONİK 

     SAMSUNG,LG,PANASONIC,TOSHİBA,ARÇELİK,VESTEL,SUNNY,AXEN,SABA,TELEFUNKEN,SONY LED VE LCD TELEVİZYONLARINIZ GARANTİLİ EVDEN ALINIR TAMİR YAPILIR VE TESLİM EDİLİR,UYGUN FİYAT VE HIZLI SERVİS İMKANI İLE ADA ELEKTRONİK.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı neticesi internete bağlanma özelliğine sahip aletlerden sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz bir hayli oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Son zamanlarda birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla seçenek edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

     Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu aletlerin her türlü onarım,bakım ve heyetimi ile ilgilenmektedir.  Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için kesinlikle yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Zira oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

     Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylelikle en çok seçenek edilen teknik servislerden birisi vaziyetine gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük fiyat ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113