slide
Hizmetlerimiz
SES SİSTEMİ,PROFESYONEL ANFİ TAMİRİ VE BAKIMI
SES SİSTEMİ,PROFESYONEL ANFİ TAMİRİ VE BAKIMI

,SES SİSTEMİ TAMİRİ OTO ANFİ TAMİRİ,YAPILMAKTADIR

PROFESYONEL ANFİ PİONEER,SONY XPLOD,PANASONİC,LG,SONY TAMİRİ BAKIMI YAPILMAKTADIR 

MÜZİK SETİ TAMİRİ YAPILMAKTADIR

ADA ELEKTRONİK 

EVE SERVİS İMKANİ

SES SİSTEMİ SES ENDEGRESİ DEGİŞİMİ ANAKRT ONARİMİ YAPILIR GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE OPTİK DEGİŞMİ YAPMAKTAYIZ SES SİSTEMİ MÜZİK SETİ OTO ANFİSİ TAMİRİ YAPILIR CD MEKANİZMA ONARIMI ANAKART ONARIMINI YAPMAKTAYIZ ADA ELEKTRONİK

     LCD televizyon,diğer modellere göre çok daha hassas yapıya sahiptir. Şık ve çağdaş görünümlerini üst düzey teknolojiyle buluşturan aletin heyetimi, kullanımı ve bakımları için ayrı bir hassasiyet gerekir. LCD televizyon yetkili servisi ise tam da bu noktada devreye girer ve tüketicilerin aletini en doğru şekilde kullanmalarına yardımcı olur. Aleti daha uzun müddet ve yüksek performansla kullanmak için kesinlikle profesyonel ekipten destek alınmalıdır. 

     Servisimiz televizyon bakımı ile ilgili da çok ehemmiyetli bir yere sahiptir. Televizyonun doğru yerde konumlanması ve kurulumunun hatasız yapılması aleti yüksek performansla kullanmanın en ehemmiyetli şartıdır. Bunu sağlayabilmek içinse profesyonel ekipten destek almalı ve heyetimi, çalıştırılması gibi işlemleri LCD yetkili servisine bırakılmalıdır.

     Heyetim esnasında dikkat edilmesi şart olan belli başlı özellikler vardır. Mesela; alet hayat alanının en doğru noktasına yerleştirilmelidir. LCD, TV sehpasına yerleştirilebildiği gibi duvara veyahut tavana kurulabilmektedir. Ancak en doğru yerin neresi olduğuna profesyonel ekiple karar vermek isabet olacaktır. Zira belli noktalarda teknik ayrıntılar ehemmiyet arz etmektedir.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113