slide
Hizmetlerimiz
LCD,LED,PLAZMA,TÜM TELEVİZYONLARINIZ ONARIMI
LCD,LED,PLAZMA,TÜM TELEVİZYONLARINIZ ONARIMI

     PROFESYONEL OLARAK TELEVİZYON TAMİR VE BAKIM İŞLERİ YAPMAKTAYIZ.SAMSUNG MARKA LCD LED VE PLAZMA TELEVİZYONLARINIZ GARANTİLİ OLARAK TAMİR EDİLİR,TELEVİZYON LCD LED PLAZMA ANAKART.(MAİN BOARD)TAMİRİ YAPMAKTAYIZ,LG MARKA SAMSUNG MARKA PHİLİPS MARKA SONY MARKA VESTEL MARKA ARÇELİK MARKA SUNNY MARKA AXEN MARKA  TOSHİBA MARKA SABA MARKA LCD,LED VE PLAZMA TELEVİZYONLARINIZ GARANTİLİ TAMİRİ YAPILIR,TELEVİZYON DUVAR ASKI APARATI MONTAJI YAPILIR.ORJINAL SEHPA AYAGI KUMANDASI 3D GÖZLÜKLERİ SATILMAKTADIR,MAİN BOARD.LED BAR,POWER BOARD,TCON BOARD,TÜM MARKA TELEVİZYON PARÇALARI BULUNMAKTADIR.GARANTİLİ SERVİS %100 ORJİNAL YEDEK PARÇA GARANTİSİ İLE TV LERİNİZİN LED LCD PLAZMA HER MARKA TAMİRİ VE ONARİMİ YAPILIR

ADA ELEKTRONİK

GAZİ VE ŞEHİT AİLELERİNDEN SERVİS ÜCRETİ ALINMAMAKTADIR.

     LG televizyon teknolojiyi çağdaş çizgilerle buluşturmayı muvaffak olan ender markalardan biridir. Tüm ayrıntılarda da kullanıcıya şık bir görünüm sunarken, kullanım kolaylığı ve üst düzey performans sağlamaktadır. Aletinizle alakalı karşılaşabileceğiniz olası problemlerde de LG televizyon yetkili servisi devreye giriyor ve kısa müddet içerisinde aletinizde oluşan meseleleri çözüyor.

     LG televizyon yetkili servisi yalnızca mesele çıktığı vakit değil aletlerin bakımı, montajı, heyetimi ve onarımı ile ilgili da kullanıcılara hizmet veriyor. Bilhassa heyetim ve montajı için destek almak tüketicilere uzun vadede yarar sağlıyor. Zati aletin heyetim ve montaj işlemleri profesyonel ekip tarafından yapıldığı zaman ürün her zaman daha uzun ömürlü oluyor ve yüksek verimle çalışıyor. Ürünün heyetimini eğer tüketiciler yaparsa olası kazalar ortaya çıkabiliyor ve daha yüksek bedeller ödenmek zorunda kalıyor.

     Ayrı olarak televizyonlarında periyodik olarak bakımının yapılması da aletiniz daha randımanlı çalışması ve ömrünün daha uzun olması açısından büyük ehemmiyet arz etmektedir. Her ne kadar kullanıcılar tarafından bu bakım işlemi geri tasarıya atılsa da servisimiz bu konuda bilgilendirme yaparak hizmet vermektedir.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113