slide
Hizmetlerimiz
Sunny Televizyon Tamiri
Sunny Televizyon Tamiri

SUNNY LCD VE LED TV LERINIZ GARANTİLİ ONARIM VE PARCA DEGİŞİMİ

SUNNY KUMANDA VE ASKI APARATI,

LED BAR ONARIMI VE DEGİŞİMİ 

SIVI TEMAS PANEL-LCD-LED ONARIM VE YEDEK MALZEME

MAİN BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

POWER BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

T-CON BOARD-ONARIMI    VE  DEGİŞİMİ

SEHPA AYAGI VE ORJINAL KUMANDA

DUVAR MONTAJ VE ASKI APARATI 

OPTİK KABLO HDMİ KABLO 

%100 MEMNUNİYET VE GARANTİLİ HİZMET

Bizde hiçbir zaman bir alet için bu cihazın onarımı tamiratı olanaksız denmez, kesinlikle bir hal çaresi bulunur. Size dönüşü uzun vakit alacaksa geçicide olsa konsiniye bir ürün bırakılıp memnuniyetiniz sağlanır. 

Servisimiz tarafından Tamiratı gerçekleştirilen  televizyonlarınız en az 2-4 saat arası çalıştırılıp test2 edildikten sonra size gönderilir. çoğu meslektaşımız ekranda görüntüyü gördüğü an işlemin bittiğini düşünüp hemen paketleyip gönderir, normal koşullarda yapılmaması gerekir acele ile yapılan bir hayli işte olduğu gibi elektronik onarımınında acelesi olmaz.

 Televizyon sahibi (müşterimiz)aletin arızası konusunda kesinlikle tarafımızca bilgilendirilir, daha sonra oluşabilecek arızalar ile ilgili da  bilgilendirilir ve gerekiyorsa bunun için, de müdahalede bulunulur tamiratı gerçekleştirilir, örnek verecek olursak kişiye müracaat etmeden müdahlede bulunulup çalışır vaziyete getirildikten sonra tüketici aranıp şu kadar gideriniz var demek son derece yanlıştır zira birisi için mantıklı olan bir fiyat ötekisi için fazla olabilir ve aletin iadesini istiyebilir, çalışır hale getirilip tekrar daha önceki haline döndürmekte ekstra fiyat çıkarabilir


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113