slide
Hizmetlerimiz
Regal Televizyon Tamiri
Regal Televizyon Tamiri

REGAL TELEVİZYON TAMİRİ GARANTİLİ HIZMET.

SIVI TEMAS PANEL-LCD-LED ONARIM VE YEDEK MALZEME

MAİN BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

POWER BOARD-ONARIMI VE DEGİŞİMİ

T-CON BOARD-ONARIMI    VE  DEGİŞİMİ

SEHPA AYAGI VE ORJINAL KUMANDA

DUVAR MONTAJ VE ASKI APARATI 

OPTİK KABLO HDMİ KABLO 

%100 MEMNUNİYET VE GARANTİLİ HİZMET

     LCD tv yetkili servisi markamıza ait aletlerinizin bakım,onarım ve montaj ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğitimli teknik personel ve teknoloji ile bezenmiş ekipman ile hizmetinizde bulunmaktayız.

     LCD televizyonların diğer modellere göre çok daha hassas yapıya sahip olmaları hasebiyle bakımları çok sık aralıklarla yaptırılmalı ve ileride oluşabilecek arızalar evvelce engellenmelidir. Bakım yaptırmanın avantajları bu kadarla hudutlu değildir. Belli aralıklarla LCD yetkili servisiile görüşülmesi yeni çıkan modellerden ve aksesuarlardan haberdar olunmasına da yardımcı oluyor. Yedek parça ve aksesuarlar ile televizyon çok daha randımanlı bir hale getirebiliyor ve yüksek performansla çalışmasını sağlıyor.

     Hassas bir yapıya sahip olan LCD’lerin kullanım ömrünü uzatmak ve yüksek performansla çalışmasını sağlamak için kullanım teklifleri dikkate alınmalıdır. Televizyonlarda güç kaynağı konusunda meseleler yaşanabildiği gibi görüntünün kaybolması, ses ayarlarının bozulması ve kumanda problemler görülebilir. Bu meseleleri yaşamamak için belli kullanım özelliklerini uygulamayı savsaklamamalısınız.


Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113
Adres : Eryaman Mahallesi 318.sokak.no4/a 06824 etimesgut/ankara
Telefon : 0532 592 41 13
Gsm : 0532 592 41 13
Faks : 0532 592 41 13
Email : info@eryamantvtamir.com

Copyright © 2017 Eryaman TV Tamir | Ada Elektronik | 05325924113